vzorek-rez-matrace

Jádro:

Jádro tvoří kombinace BIO pěn Saocel 30 a 40 s nosnou vrstvou 5-zónové profilované viskoelastické BIO pěny Saocel o výšce 4 cm, která optimalizuje svoji tuhost dle absor-bovaného tepla. Spodní část je jemně zařezávaná, proto je tato matrace vhodná i do polohovatelných postelí. Jádro je obalené v separačním úpletu.
SAOCEL – velmi kvalitní lehčené BIO pěny vyráběné speciální metodou – vodní expanzí. Oproti klasické PUR pěně, mají větší póry, proto jsou prodyšnější, mají lepší elastické vlastnosti a lépe kopírují křivky těla. Mimořádné ortopedické a ergonomické vlastnosti jsou docílené perforací, vzdušnou profilací, použitím materiálů s různou tuhostí nebo vkládáním výztuh. Matrace jsou komfortnější, mají tvarovou stálost, dlouhou životnost a zaručují vysokou kvalitu spánku.
VISKOELASTICKÁ BIO PĚNA SAOCEL – unikátní termoaktivní nebo tzv. líná pěna s otevřenou buněčnou strukturou. Je pětizónová, profilovaná, což zvyšuje její ortopedické vlastnosti. Dokáže kopírovat tělo nejen na základě hmotnosti člověka, ale reaguje i podle jeho tělesné teploty. Matrace zahřátím tělem měknou a díky efektu tzv. pomalého vracení omezují protitlak na exponovaných místech a zabraňují tak vzniku proleženin. Dochází ke zlepšení prokrvení, spánek je bez neustálých změn polohy klidnější. Matrace s línou pěnou jsou doporučovány pro uživatele s problémy spánku a bolestmi zad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *