Naše priorita = Spokojenost zákazníků

Díky moderním technologiím našich čističek si můžete vychutnat nejkvalitnější kojeneckou vodu i právě vy!

Kvalitní vodou přispějete Vašemu zdraví

Zde je potřeba zdůraznit, že kvalita vaší kohoutkové vody se může měnit, nejčastějším důvodem jsou povodně. My osobně zastáváme názor, že normy na čistotu vody z kohoutku, kterou po celý život pijeme, jsou nedostatečné.

Zásadním problémem kohoutkové vody jsou nechvalně známé dusičnany. Ty se v našem těle mohou změnit v jedovaté dusitany, které reagují s hemoglobinem, který okysličuje krev a přenáší ji do celého našeho těla. Dusitany následně znemožní hemoglobinu přenášet kyslík v krvi, což může vést nejen k lehkým zdravotním problémům, jako je mírná dušnost či bolest hlavy, ale i k závažnějším zdravotním komplikacím, jako např. různým nádorovým onemocněním.

Jak to funguje?

Náš první kontakt se zákazníkem probíhá telefonicky, kde zanalyzujeme přání zákazníka, a co je vlastně jeho cílem při čištění vody dle rozboru, který nám pošle. Z něj vyhodnotíme čistotu, co se týče železa, manganu, dusičnanů, tvrdosti vody, bakterií, a mnoha dalších faktorů. S nabytými vědomostmi poté sestavíme přístroj na čištění, který nežádoucí částice ve vodě odstraní. Zařízení poté nainstalujeme do domácnosti zákazníka.

Proč právě my?

Jak už nadpis napovídá, naší prioritou je starost o zákazníka, která začíná rozborem vody a montáží čističky. Na naše čističky následně poskytujeme doživotní servis.

U níže uvedené fotky můžete vidět výsledky rozboru vody (dusičnany a bakterie) před a po instalaci naší čističky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *