Řepkový olej SaOl

Židovský národ na poušti přežil jen díky maně, a takovou manu pro vaše cévy, srdce a hlavně cholesterol vám přinášíme v podobě tohoto oleje. – Vhodný pro teplou i studenou kuchyni. – Jedinečný na pečení, dušení, grilování, dresinky i marinády. – Bez cholesterolu, lepku a konzervačních látek. – Vyroben z přírodní a geneticky neupravené suroviny. – Obsahuje vyvážený poměr mastných kyselin. – Bohatý na mastné kyseliny Omega 3. – Vhodný pro děti a alergiky Cena: 290 Kč Poštovné 80 – 150 Kč/dobírka Nad 3000 Kč – poštovné ZDARMA Akce – 5 + 1 ZDARMA

SaOl ŘEPKOVÝ OLEJ S LAHODNOU MÁSLOVOU PŘÍCHUTÍ
SaOl ŘEPKOVÝ OLEJ S JEMNOU MÁSLOVOU PŘÍCHUTÍ
Složení: Nutriční hodnota ve 1 00g
Skladování : skladujte do 25’C
SaOl obsahuje v porovnání s jinými běžnými oleji více mastných kyselin Omega 3. Tyto kyseliny jsou důležité pro růst, vývoj, tělesné funkce a udržení zdraví pro všechny věkové skupiny. Již jen 1 0g oleje SaOl pokryje denní potřebu mononenasycených a polynenansycených mastných kyselin!
Výhradní distributor: SAONNA CS s.r.o.
SaOl TEKUTÉ ZLATO
Historie řepkového oleje je dlouhá a zajímavá. Již Hippokrates nazýval řepkový olej „tekutým zlatem“. Jeho hodnota pro zdravé tělo byla zmiňována již v římských kuchařských knihách o více než 2000 let dříve.
Řepkový olej SaOl se vyrábí šetrným lisováním nejkvalitnější, přírodní a geneticky neupravené vyšlechtěné odrůdy řepky dvounulové (typ 00) bez použití chemických rozpouštědel. Tímto postupem je dosahováno vynikající kvality oleje a výsledkem je čistě přírodní produkt! Dvounulový řepkový olej vykazuje mimořádně dobrý vliv na naše zdraví, má ideální chemické složení a je velmi vhodný pro každodenní použití v kuchyni! Pečlivé zpracování dává oleji optimální chuť a trvanlivost, ale i vysoký obsah přírodního vitamínu E a K a vyšší obsah Omega 3, než mají jiné oleje!
Řepkový olej vykazuje vysoký obsah mononenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny olejové a polynenasycených mastných kyselin, a to hlavně nejdůležitější kyseliny a-linolenové, která patří mezi mastné kyseliny typu Omega 3. Mastné kyseliny Omega 3 si lidské tělo neumí samo vytvořit, a tak je nutné je doplňovat v potravinách! Snižují riziko infarktu a mozkové mrtvice, mají pozitivní vliv na funkci nervů a působí protizánětlivě!
Řepkový olej SaOl se nepřepaluje a má dlouhou dobu použitelnosti. SaOl si udržuje svoji lahodnou máslovou chuť i během přípravy jídel, ať již při použití za studena nebo při pečení i grilování, protože bod rozkladu je až při cca 220 – 240’C!
U surových olejů, např.olivového, je bod rozkladu znatelně nižší! Olivový olej má nevyvážený poměr mastných kyselin Omega 6 a Omega 3 – 11:1, a tento nevyvážený poměr se musí v lidském těle vyvažovat (např.denně konzumací čerstvých ryb, rybím tukem nebo jinými přírodními výrobky). Tento nepoměr vede v naší společnosti k četným chronickým onemocněním (např. srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, osteoporoza, revmatismus, artritida, astma, Alzheimerova choroba,…)
Řepkový olej SaOl má vyvážený poměr mastných kyselin Omega 6 a Omega 3, což má příznivé účinky na srdce, správný cholesterol, pružnost cév a zažívací systém (žlučník, játra, žaludek, střeva). Takto si můžete snadno zajistit, že Vaše orgány, a tím také látková přeměna, budou udržovány v rovnováze.
Díky své jemné máslové chuti a příjemné vůni je také mimořádně vhodný i pro děti.
SaOl ŘEPKOVÝ OLEJ S LAHODNOU MÁSLOVOU PŘÍCHUTÍ
vhodný pro studenou i teplou kuchyni na vaření, pečení, smažení, grilování
vhodný při výrobě pekařských a cukrářských výrobků
výroba marinád, majonéz, dresinků, atd.
nepřepaluje se
neobsahuje cholesterol
bez lepku a konzervačních látek
neobsahuje vodu
dlouhá doba použitelnosti
vyrobený z nejnovější vyšlechtěné odrůdy řepky dvounulky – pro vaše cévy, srdce, správný cholesterol
je přírodním zdrojem zdraví prospěšných esenciálních
mastných kyselin Omega 6 a Omega 3 ve vyváženém
poměru
jemná máslová vůně i chuť – vhodný pro děti a alergiky
Stačí jen 10g oleje SaOl denně a pokryjete potřebnou denní dávku nenasycených mastných kyselin!!! Dopřejte svému tělu a své duši něco dobrého. Každý den. Celý život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *