Relaxační podložka s infračerveným světlem Infrasaon

Systém se skládá z ložní podložky o velikosti 195 x 85 x 3 cm a elektronického ovladače. Jen za 304,- Kč měsíčně

Relaxační podložka s infračerveným světlem slouží k tepelné preventivní rehabilitaci a relaxaci. Infračervená podložka využívá ke svému působení infračervené paprsky. Relaxační a regenerační infračervené paprsky pronikají do tkáně od 2 – 30 mm hloubky. Pozitivně ovlivňuje revmatické projevy, degenerativní nemoci páteře, artrózu, ramenní a pažní syndromy a také ranní ztuhlost při polyartritidě.
Nedá se tedy v podobné oblasti působení ani svoji strukturou a technickým řešením srovnávat např: s topnou dečkou, topným polštářkem nebo jinými ohřívacími lůžkovými prostředky a doplňky.
Povrch podložky Infrasaon je ze speciální látky Sleep fresh, která zaručuje suché, hygienické spací klima a komfort pro ležení.
Je hydrofilní a hydrofobní – tzn. zachycuje vlhkost, nepropouští ji dovnitř podložky a odvádí ji nahoru a do stran, ale i přes tyto vlastnosti je vysoce prodyšná. Tím zabraňuje vzniku bakterií a plísní.
Životnost výroku je 20 let!
ZKUŠENOST S INFRAPODLOŽKOU – INFRASAON
Moje diagnóza zní: POLYMYOSITIS – to je mé základní onemocnění.
Ve 14 letech jsem onemocněla chřipkou s velmi těžkým průběhem a až v 17letech, mi byla ve Fakultní nemocnici stanovena diagnóza – potvrzena odebráním části svalu,odeslaného na výzkum do Hradce Králové. Od té doby mi byly nasazeny kortikoidy – a to PREDNISON, který od té doby bez přestání užívám – což je 26let nepřetržitě! V současné době TO znamená: velmi oslabená imunita.
V současné době jsem nechodící, odkázána na pomoc druhé osoby (manžela), s velmi špatnou hybností, velkými bolesti svalstva (takže celého těla)!!!!
U mé nemoci je hlavní projev – velká únava, křeče končetin – až svalová ztuhlost. A taky značně bolestivé reakce na každou změnu počasí.
Kromě kortikoidů, užívám Rivotril, Mydocalm, Cardilan, Magnésium, Sab.simpex, Ultop, Betaloc, Seropram, Miabene, Claritin, a hlavně od bolesti Fortral, jehož dávky se mi vždy zvedly při např. přechodu střídání období počasí (přechod z podzimu do zimy) a Panadol.
Ještě před lety mi značně pomáhal lék LEAVADOSIN – od Rakouské firmy, která ho žel přestala vyrábět. A místo něj není na trhu žádný odpovídající lék, pro mé onemocnění, který by mi výrazněji pomohl od daných potíží. (např.velmi špatné prokrvování končetin a s toho vzniklé problémy).
Před zhruba 5 týdny jsem začala používat infra.podložku – INFRASAON. Musím říct, že jsem k tomu přistupovala s velkou skepsí a nedůvěrou. Protože podle mých zkušeností, i lékařských – mé tělo reaguje na různé druhy léčby jako „marťan“ – obrácená reakce. Například magnetoterapie mně úplně „rozhodila“ a reakce těla na různé léky je vždy z velkým otazníkem.
Ovšem v současné době na PODLOŽKU nedám dopustit !!!
Vymizela mi ranní křeč nohou, neprobouzím se ráno bolestmi, po celý den mám teplé ruce – byly vždy jak led. Ztuhlost svalů je daleko menší a což je pro mě velmi podstatné má hybnost se tím zlepšila. Taky beru od bolesti místo 6 prášků jenom 3, někdy jen 2!!!
Znamená to pro mě VELKÉ ZKVALITNĚNÍ KAŽDODENNÍHO ŽIVOTA.
Před 10 lety jsem byla na opiátech (Valoron, Dolsin – inj.) Měla jsem velké obavy, že se jim opět časem nevyhnu, ale dnes jsem přesvědčena, že je to „pasé“…DÍKY PODLOŽCE.
Často dám teď SAMA nohu do polohy, do které to jednoduše nešlo, bez cizí pomoci. Mám daleko víc životní energie…
Bylo mi doporučeno, po 3týdnech používání podložky na noc – 1týden vysadit. Vydržela jsem TO pouze půlku noci – pak jsem začala vnímat bolestivé tuhnutí nohou a tak podložku používám bez přestávky.
Musím rovněž říct, že jako malá jsem podstoupila (neznám odborný název) navrtání a následné výstřiky mandlí – pro časté angíny.
V současné době se mi neustále tvořily v navrtaných čepech, hnisavé ložiska, které jsem musela co 3dny „čistit“ tj. vymačkávat hnis pomocí špejle.Mandle se o to hlásily samy, neustálým bolením v krku. Jaké bylo mé překvapení, když jsem si po 3 týdnech používání podložky vzpomněla na mandle – a ty byly naprosto čisté, bez zánětu!
Taky musím podotknout, že můj žaludek, ledaco nesnesl. Jako příklad uvedu, že jsem přes 15 let nemohla jíst jablka , na žádný způsob – šílené křeče břicha. Dnes jím jablka celé, i se slupkou bez jakýchkoliv problémů….a vím, že je TO díky používání podložky.
Od značné úlevy zatuhávání svalstva, po vymizení křeče – až do zatnutí končetiny, a tím úlevy od velkých bolestí. Po velmi malém zaznamenání mého těla, že je změna období – počasí. Až po zlepšení trávení. To VŠE díky používání PODLOŽKY.
Velmi bych si přála, aby tak skvělá věc mohla pomáhat spoustu lidem. Myslím si, že v neurologii je přímo žádoucí. Nezaznamenala jsem, žádný vedlejší účinek. Spíš jsem možná zapomněla napsat její další klad. Proto se velmi přimlouvám, aby se její užití co nejvíc rozšířilo. A jsem velmi vděčna, že ji mohu používat !!!! Opravdu nedám na ni dopustit !!!
Věra Mikulcová

1 myšlenka k “Relaxační podložka s infračerveným světlem Infrasaon

  1. Dobrý den. Také používám tuto podložku a mohu potvrdit její kladné účinky . Zmirnila se bolest kyčlí , kříže ,přestaly křeče dolních končetin. A to navzdory tomu , že dečku
    nepoužívám celou noc a nastavuji mírnou teplotu . Doporučila bych ji každému kdo by si ji mohl dovolit , protože cena není zanedbatelná, ale kvalita a účinnost je skvělá.

    Jana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *