Lanolínový regenerátor – 4v1 na 100 % WOLL BALSAM

PH hodnota lanolinu chrání Vaše ruce i Vaše textilie. Výrobek neobsahuje fosfáty a je ekologicky nezávadný. Tímto přípravkem šetříme zdraví své, svých blízkých a také naše životní prostředí. Cena: 290 Kč Poštovné 80 - 150 Kč/dobírka Nad 3000 Kč - poštovné ZDARMA Akce - 5 + 1 ZDARMA Jedná se totiž o velmi ekologický koncentrát (ekologicky zpracovaný výtažek z ovčí vlny) nejde koupit v žádném obchodu drogerie nebo kosmetiky. Je velmi husté konzistence a proto je cenově daleko výhodnější než daleko řidší lanoliny barvené. Oproti barevným lanolinům je škála využití tohoto extraktu také daleko širší:

Prací prostředek
Chrání Vaše prádlo z přírodní vlny, přírodního vlasu, pletené zboží, jemné textilie, povlečení, deky, záclony, teplé revmatické prádlo atd. Díky obsahu lanolinu čistí jemně a důkladně, nemění tvar ani barvu prádla, desinfikuje a prádlo také svěže voní.
Ruční praní ovčích roun – namočené rouno promněte prostředkem a nechte 10 až 30 minut působit (podle znečištění), po té propláchněte vlahou vodou max. 30 °C.
Údržba ovčích roun – každých 14 dní lehce postříkáme rouno po povrchu a necháme zatáhnout. Tím se rouno impregnuje, chloupky se nelámou a deka vydrží opravdu dlouho.
Praní v pračce: Jako předpírka kvalitně odstraňuje mastnoty, asfalt, žvýkačky. Čistí potahové látky, koberce po vyčištění doslova září a o záclonách po použití lanolinu se vám ani nezdálo. Jako prášek na praní je cenou i účinností bezkonkurenční. Tento 1,5 L koncentrát je schopen nahradit velmi kvalitní 9-ti kilový prací prášek, ke kterému však nemusíte dokupovat drahé avivážní přípravky. Je však třeba dodržovat toto dávkování: na 1 pračku 1/2, max. 3/4 víčka od lanolinu (při praní 30°C, max. 40°C – prádlo bude hebké). Kdyby jste použili větší množství, bude jen více pěnit, ale účinnost praní zůstane stejná.
Mycí prostředek
Stačí pár kapek do vody na nádobí místo chemických jarů. Pokud nanesete čirý lanolin na zapečené nádobí od jídla či plynu a necháte 10-15 minut působit, pak spáleninu odstraníte jen pomocí oboustranné houbičky. S úžasem zjistíte, že již nepotřebujete žádné chemické pasty, Tora atd.
Úklidový prostředek
Hospodyňky nalezly v tomto výrobku dokonalého pomocníka při každodenním úklidu domácností. Můžeme jej používat na mytí všech nesavých podkladů. Okna (bez okeny a leštění), podlahy, dveře kachličky, vany aj..
Další využití:
Zahrádka: plísně, škůdci, lišejníky ale i repelent
Tento ekologický preparát hojně využívají i zahrádkáři na postřiky proti různým škůdcům (mšice, molice, mandelinka atd.), ale i proti plísním. Na tyto postřiky je doporučeno zředit půl deci čirého lanolinu s 5 litry vody. Nejenže je to ten nejlevnější postřik, ale okamžitě se ze zahrad odstraňují chemické preparáty (těžké toxické látky), které následně konzumujeme.
Mnoho lidí ho také používá na odstranění lišejníků z teras či náhrobků.
Motoristé používají tento výrobek na mytí a leštění autolaků, plastů, čištění potahů a čalounění.
Díky svému aroma (konvalinky) je to velmi účinný repelent i proti klíšťatům, který vtíráme do kůže atd.
Zdraví: pokožka a vlasy
Díky tomu, že obsahuje vitamín B, využívají jej i kosmetické firmy jako důležitou přísadu do svých výrobků. Je to i výborný šampon a pěna do koupele. Nejen že dokáže krásně zjemnit pokožku, ale je to velmi dobrá prevence proti lupům a lehčí lupence. Je doporučován dermatology pro odstraňování lehčích plísní a ekzémů a promazávání suchých míst na těle. Díky lanolinu se velmi rychle hojí ztvrdlé a rozpraskané paty. Využívá se jako zábal, po jehož aplikaci dochází ke ztišení bolesti u křečových žil.
Použití:
Kosmetika (změkčuje a zjemňuje pokožku; různé krémy)
Textilní průmysl (změkčovadlo; přidává se do některých pracích prostředků)
Kožedělný průmysl
Lékařství a farmakologie (antibakteriální a hypoalergenní; podporuje hojení drobných popálenin; je použit pro výrobu vitamínu D3)
ZNÁTE JINÝ PROSTŘEDEK, KTERÝ JE TAK VŠESTRANNÝ?
VYROBENO V ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *